Kopanie stawu – Ile kosztuje ?

Kopanie-stawu-cena

Kopanie stawu – Ile kosztuje ?

Jako, że cena kopania stawu uzależniona jest od określonych determinantów, niezwykle ciężko jest ustalić z góry określony “cennik za kopanie stawów”. Analizie podczas wyceny poddawane są, między innymi, warunki gruntowe, które pozwolą na przeprowadzenie wszystkich niezbędnych prac. Podejmujemy się nawet trudnych, problematycznych zleceń na terenach grząskich i zalanych, co umożliwia nam posiadany najwyższej klasy sprzęt oraz doświadczeni operatorzy koparek.

KOPANIE STAWU A CENA

Innym czynnikiem wpływającym na cenę jest jego projekt oraz zakładana w nim wielkość stawu. Warto przy tym wspomnieć, że zgodnie z obowiązującymi zapisami prawa, budowa niewielkiego, stałego, zbiornika rekreacyjnego np. oczka wodnego, basenu (do 500 metrów kwadratowych, do 2 m głębokości) nie wymaga uzyskania pozwolenia wodno-prawnego ani pozwolenia na budowę (należy jedynie zgłosić ten fakt w odpowiednim urzędzie).
Najczęstsze pytania jakie pojawiają się na początku wizji o swoim stawie to:

ile kosztuje wykopanie stawu?

bywają też bardziej precyzyjne pytania takie jak: ile kosztuje wykopanie stawu 1000m2? czy koszt wykopania stawu 500m2 i dość precyzyjne kopanie stawu cena za metr? Tak jak wspomnieliśmy cena zależy od wielu determinantów, dlatego też aby jak najdokładniej opisać proces powstawania stawu oraz jakie dokumenty są potrzebne do jego założenia, przygotowaliśmy poradnik, który znajdziesz pod poniższym linkiem.

Kopanie stawu – Krok po kroku

Zatrudniamy wysoce wykwalifikowany personel, gruntownie przeszkolony w plantowaniu i właściwym kształtowaniu terenu, dna i konstrukcyjne wytrzymałych brzegów, co bezpośrednio wpływa na realizację przedsięwzięcia zgodnie z Państwa projektem, założoną wizją oraz budżetem. Dzięki temu, wyzwaniem nie jest realizacja nawet większych zbiorników wodnych, wykopanych np. w wersji przepływowej. Oferujemy atrakcyjne, konkurencyjne ceny, przy czym dbamy by jakość świadczonych przez nas usług była wykonana na najwyższym poziomie z zachowaniem ustalonych terminów. W celu przygotowania spersonalizowanej oferty prosimy o kontakt. Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście.

KOPANIE STAWU