Kopanie stawu – Ile kosztuje ?

Kopanie-stawu-cena

Kopanie stawu – Ile kosztuje ?

Jako, że cena kopania stawu uzależniona jest od określonych determinantów, niezwykle ciężko jest ustalić z góry określony “cennik za kopanie stawów”. Analizie podczas wyceny poddawane są, między innymi, warunki gruntowe, które pozwolą na przeprowadzenie wszystkich niezbędnych prac. Podejmujemy się nawet trudnych, problematycznych zleceń na terenach grząskich i zalanych, co umożliwia nam posiadany najwyższej klasy sprzęt oraz doświadczeni operatorzy koparek.

KOPANIE STAWU CENA

Innym czynnikiem wpływającym na cenę jest jego projekt oraz zakładana w nim wielkość stawu. Warto przy tym wspomnieć, że zgodnie z obowiązującymi zapisami prawa, budowa niewielkiego, stałego, zbiornika rekreacyjnego np. oczka wodnego, basenu (do 500 metrów kwadratowych, do 2 m głębokości) nie wymaga uzyskania pozwolenia wodno-prawnego ani pozwolenia na budowę (należy jedynie zgłosić ten fakt w odpowiednim urzędzie).

Kopanie stawu – Krok po kroku

Zatrudniamy wysoce wykwalifikowany personel, gruntownie przeszkolony w plantowaniu i właściwym kształtowaniu terenu, dna i konstrukcyjne wytrzymałych brzegów, co bezpośrednio wpływa na realizację przedsięwzięcia zgodnie z Państwa projektem, założoną wizją oraz budżetem. Dzięki temu, wyzwaniem nie jest realizacja nawet większych zbiorników wodnych, wykopanych np. w wersji przepływowej. Oferujemy atrakcyjne, konkurencyjne ceny, przy czym dbamy by jakość świadczonych przez nas usług była wykonana na najwyższym poziomie z zachowaniem ustalonych terminów. W celu przygotowania spersonalizowanej oferty prosimy o kontakt. Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście.

KOPANIE STAWU